Stalo dekoras

Stilingai dekoruoti vaikų šventes - madinga!

Mūsų žaidimų kambaryje galite užsisakyti viską, kas Jūsų šventę pavers išskirtine ir įsimintina. Jau nekalbant apie tai, kokios gražios bus Jūsų gimtadienio nuotraukos! Mes esame už požiūrį, kad gražią visumą sudaro daug gražių detalių, todėl jomis puošiame gimtadienius. Juk vaikai to verti, tiesa?

Paklausus vyresnių tėvų, ar Jūs prisimenate savo gimtadienį, dažnas atsako - ne. Ar žinote, kodėl taip yra? Nes jie neturi, ką prisiminti. Gražius prisiminimus reikia kurti. Jei savo vaikui padovanosite išskirtinį gimtadienį, patikėkite - jis šventę prisimins ir apie ją dar ilgai kalbės. O gimtadienis vaiko mažame pasaulyje yra didelis įvykis, kurio jis be galo laukia. Savo vaikui Jūs galite padovanoti tai, ko neturėjote Jūs. Štai kodėl teminiai gimtadieniai yra tokie populiarūs.

Visą mūsų siūlomų dekoracijų asortimentą su kainomis rasite www.partyinbox.lt

Jei norite turėti gražų ir skoningą teminį stalą, Jums reikės kelių bazinių dalykų:

1. Staltiesės. Svarbu, kad ji būtų tinkamo dydžio. Nedėkite dviejų trumpų staltiesių. Stalas atrodys keistai ir netvarkingai. Tinkama staltiesė stalui suteikia puošnumo. Venkite popierinių staltiesių, nes jos yra nepatvarios. Mes naudojame itin plono plastiko vienkartines staltieses. Dažniausiai vienspalves.

2. Lėkštučių. Siekdami sutaupyti, vaikams paprastai užsakome temines lėkštutes, o suaugusiems renkamės vienspalves lėkštutes, nes jų kaina mažesnė. Suaugusių lėkštutės spalviškai yra priderinamos prie temos kolorito, kad visi indai derėtų tarpusavyje. Jei norite biudžetą dar labiau ,,apkarpyti", tada ir vaikams ir suaugusiems naudokite vienspalvius indus, nes jų kainos mažesnės. Stalą galima pagyvinti smagiomis servetėlėmis, jas idedant į vienspalvius puodelius ir pan.

3. Puodeliai. Rinkitės tik tvirto kartono puodelius. Plastikiniai puodeliai atrodo nestilingai ir yra nepatogūs vaikams, nes į juos įpylus gėrimą, jie lengvai suglemba ir vaikai gerdami dažnai apsilaisto. Kartoninių puodelių dar vienas privalumas - jie tinka ir karštiems gėrimams (arbatai/kavai).

4. Servetėlės. Paprastai užtenka 1 pakuotės. Jei žmonių skaičius sieks 40, turėkite dvi pakuotes.

5. Šakutės tortui. Jų spalvas taip pat deriname prie temos spalvų. Kodėl gi ne? :-) Juk spalvų paletė tokia plati! Išnaudokite ją. Šakutes galima pakeisti šaukšteliais, jeigu su jais Jums valgyti patogiau. Vienkartiniai peiliai vaikų šventėse nereikalingi :)

Dar keli patarimai:

*dekoruodami stalą, laikykitės vienos pagrindinės taisyklės - jei staltiesė yra vienspalvė, teminiai indai gali būti ir margi (su paveikslėliais) ir vienspalviai.  Jei staltiesė yra marga, teminius indus rinkitės vienspalvius. Kitu atveju, jie ,,pranyks" margame fone ir stalas atrodys netvarkingai.

*jei norite stalui suteikti žaismingumo, papuoškite jį stalo girlianda, helio ar paprastais balionais, naudokite smagius indukus guminukams, užkandžių smeigtukus ir pan. Mūsų kambaryje populiariausia dekoracija - stalo girlianda ir balionai.

*esant galimybei, nepamirškite prie temos kolorito priderinti ir užkandžių spalvų, ypatingai saldumynų - torto, Cake Popsų, keksiukų, guminukų.

*stalą serviruokite švediško stalo principu. Taip laimėsite daugiau vietos stalo dekoracijoms ir užkandžių padėklams. Toks stalas ir nuotraukose atrodys gražiau. 

*užkandžiai ant stalo turi būti patiekti ant daugkartinių padėklų/indų. Nedėkite maisto į plastikinius padėklus. Jie skirti maistui išsinešti, o ne serviravimui. Maisto ant stalo turi būti saikingai. Jei jo turite daug, dalį sudėkite ant stalo, dalį padėkite virtuvėlėje ir šventės metu ištuštėjusius padėklus tiesiog papildykite. Perkrautas stalas užgožia dekoracijas.

*gėrimai švenčių metu serviruojami ąsočiuose arba dekoratyviniame inde su kraneliu. Nedėkite ant stalo kartoninių sulčių pakuočių. Jas laikykite virtuvėlėje ir šventės metu papildykite gėrimų indus.

*na, ir pabaigai, prisiminkite, kad gražus stalas kuriamas ne tik dėl vaizdo, o ir dėl to, kaip jausis Jūsų vaikas, pamatęs jį. Taigi dėl emocijos :) Visi norime matyti savo vaiką laimingą. Visi norime jam padovanoti gražią vaikystę.

APIE BALIONUS. Tai smagi dekoracija, kurią vaikai labai mėgsta.

Balionai gali būti:

1. vienspalviai guminiai, pripūsti oru. Balionų kaina mūsų kambaryje - 7 Eur/20 vnt. Balionus mes pripučiame iki šventės. Spalvas galima pasirinkti, kokios patinka. Paprastai spalva derinama prie stalo dekoro, temos, vienkartinių indų.

2. Helio balionai, pripūsti helio dujomis. Jų galime pasiūlyti įvairių: vienspalvių, dabar itin populiarių skaidrių su aukso/sidabro pabarstukais, folinių su efektingai atrodančiu gigantišku skaičiumi, įvairių temų balionų ir šiuo metu naujoviškų - chromuotų balionų. Iš balionų galima daryti puokštes maišant skirtingas rūšis ir spalvas. Helio balionų kainos priklauso nuo norimo balionų kiekio ir tipo, todėl kainos bus tikslinamos individualiu atveju. Dažniausiai užsakomos dvi balionų puokštės po 7-10 balionus kiekvienoje. Užsakymai priimami nuo 23 Eur. Į kainą įskaičiuojami balionai su heliu, svareliai, pristatymas į kambarį. Ką daryti su helio balionais po šventės? Juos galima arba išsivežti namo arba išdalinti vaikams išlydint (kaip ,ačiū" dovanėlę) arba išėjus į lauką ir sugalvojus norą/linkėjimą, paleisti linksmai į orą :-)

 

Sunku pasirinkti? Parašykite mums ir mes patarsime Jums! Švenčių ruošėme šimtus, todėl pasidalinsime savo patirtimi, kaip gražiai suderinti spalvas, kokias dekoracijas pasirinkti, kaip sutaupyti.

Mūsų teminių gimtadienių dekoro pavyzdžių rasite FOTO galerijoje.

DĖMESIO: Užsakymus teminiams gimtadieniams priimame ne vėliau nei 3-5 darbo dienos iki Jūsų šventės pradžios. Užsakant prekes per mus, Jums pageidaujant mes parengiame dekoracijų pasiūlymus, kuriuos suderinus su Jumis, pristatome visas prekes patys į kambarį ir stalą padengsime iki Jums atvykstant (sutaupote laiko pasiruošimui). Jūs mokate už prekes, kurias patys pasirenkate ir 5-7 Eur dekoravimo/serviravimo mokestį. Dekoruodami šventinį stalą visuomet deriname ir savo turimas daugkartines temines dekoracijas, stengiamės, kad kiekviena gimtadienio šventė taptų ypatinga.