Personažai gimtadieniui

Personažų pasirinkimas itin platus. Jų sąraše turime daugiau nei 100!

 

Mūsų šventėse darbuojasi žaismingas, linksmas personažų būrys, kuris jungia įvairių meno ir švietimo sričių žmones. Mūsų vietoje nenustygstantys, kupini idėjų animatoriai kuria smagias, įdomias programas, gimtadieniams ar kitoms privačioms šventėms, organizuoja linksmus žaidimus, konkursus! Sau tinkantį personažą ras ir mergaitės, ir berniukai. Ir mažiausieji ir vyresni vaikai. Programos gali būti organizuojamos ne tik lietuvių, bet ir rusų, lenkų, anglų, vokiečių kalbomis (apie pageidaujamą kalbą, iš anksto mus įspėkite).

Trys pagrindinės priežastys, kodėl mūsų klientai renkasi personažą savo vaiko šventei:

1. Jis vaikus suburia bendrai veiklai, komandinėms užduotims, žaidimams, konkursams. Taigi į šventę atneša kitokio pobūdžio žaidimų, veiklos.

2. Jis smagiai praveda torto ceremoniją, todėl tėvai jos metu visą dėmesį gali skirti savo vaikui ar fiksuoti svarbiausias šventės akimirkas fotoaparatu.

3. Nuotraukos iš šventės, kurioje dalyvavo personažas, yra kur kas spalvingesnės ir linksmesnės. Personažas papuošia šventę.

Dar keli pastebėjimai, kurie Jums gali būti svarbūs:

 * Personažas rekomenduojamas vaikams nuo 3 metų.

 * Vaikučiai iki 2 metų gali bijoti personažo, kuris veidą dengia kauke arba yra išpaišytu veidu. Jei užsakote personažą mažyliui iki 2 metų, rinkitės švelnų, mielą herojų: zuikutis, boružėlė, meškutis, drugelis. Patiems mažiausiems programa bus nesudėtinga, kad mažylis ją suprastų.

 * Rinkamiesi personažą, pirmiausia atsižvelkite į savo vaiko norus. Personažą rinkite tokį, kokio nori būtent gimtadienio kaltininkas (-ė), o ne jo svečiai. Prisiminkite, kad šventę darote pirmiausia savo vaikui :) 

Mūsų personažų komandą sudaro:

visada besišypsantis klounas, personažas Paw Patrol (Zuma ir Skye), bitutė, Elza, Ana, Olafas iš Ledo šalies (Frozen), Mažasis ponis, Hello Kitty (programa 45 min.), vėžliukas nindzė (programa 45 min), linksmuolė Maša (iš filmuko ,,Maša ir lokys"), žavioji pelytė "Minė", Monster High, sparniukais plasnojanti drugelių fėja, mergaičių mėgstama princesė, balerina, vietoje nenustygstanti Pepė Ilgakojinė, linksmuolė raganaitė "Burtė", Karlsonas,  gražuolis kiškis "Morkus", katytė, draugiškasis Mikė Pūkuotukas, Kung-fu panda (programa 45 min.), pašėlęs Velniukas ir išdykęs Angeliukas, mažylių mylimas Teletabis Po ir Kempiniukas Plačiakelnis (tik trumpai 20 min.programai ar dovanos įteikimui), Pimpačkiukas (beriukas arba mergaitė), nuolat pokštus krečiantis Bartas Simpsonas, garsusis Šrekas, Žmogus Voras, paslaptingasis Betmenas ir stiprusis Supermenas, karys, LEGO statybininkas, nuotykiams ir lobio paieškai visada pasiruošusi piratė ir piratas, paslaptingasis indėnas, gimtadieniukė, linksmoji Malvina ir spalvingas Arlekinas, Napoleonas, Peliukas Mikis ir Minnie Mouse (programa 45 min.), Alisa iš Stebuklų šalies, Dartas Vaderis (Star Wars/Žvaigždžių karai), policininkas, ilgakasė Auksaplaukė, iš kitos galaktikos atskridęs transformeris Optimus Prime, smurfytė, undinėlė, Lego Ninjago.

Programos ir personažai gimtadieniams parenkami tikslingai, atsižvelgiant į vaikų amžių. Mums svarbu, kad Jums būtų tikrai linksma :)

Sunku išsirinkti? Atvykite į mūsų kambarį ir pavartykite personažų programų katalogą.

1 personažo kaina, užsakant mūsų kambaryje  - nuo 80 Eur. Vienas personažas dirba su max 12 vaikų kompanija, jei norime, kad Jūsų programa būtų kokybiška. Jei vaikų bus daugiau, tokiu atveju reikalingi du personažai. Programos vidutiniškai trunka 1 val. Išimtis taikoma personažams su pliušiniu dideliu kostiumu. Jų programa trunka 45 min. Kempiniuko personažas veda tik trumpą 20 min programėlę (dažniausiai samdomas tik dovanos įteikimui).